Reference rodičů

V. P. 2015

Na KER mě pozvala má manželka. Co mě zaujalo, bylo povzbuzování, řešení konfliktů mezi sourozenci a tzv. ,,Já sdělení“. Rád bych paní Kořenkové poděkoval za velmi příjemné a profesionální vedení. Ve skupině bylo vytvořeno otevřené a bezpečné prostředí, za které jsem rád.

...číst více

E. N. 2015

Výchovné metody, které jsme s manželem používaly, přestaly fungovat. Proto jsem uvítala možnost zúčastnit se KER, který v Olomouci lektorovala paní Marcela. Principy, o kterých jsem se následně dozvídala, mě oslovily i v tom smyslu, že se dají použít kromě rodičovství také v manželství, partnerství, přátelství. Zaujalo mě i to, že vše se dá říci tak, aniž bych se někoho dotkla nebo ho zranila. Přestože lektorku hodnotím na 1+, uvítala bych ještě více procvičování nového způsobu komunikace.

...číst více

K. D. 2014

Důvodem, proč jsem do rodičovské skupiny začala chodit, byla touha vyhnout se chybám při výchově dětí. Nezpůsobit jim zranění, která by ovlivnila jejich budoucnost. Dnes již tak 30% situací dokážu zvládat pomocí principů KER! Na tomto programu mě mimo jiné zaujalo i to, že vztahy s dětmi lze budovat i jinak, než jen příkazy a zákazy. A paní Kořenkovou, coby lektorku, hodnotím jedním slovem – super.

...číst více

V. F. 2014

O kurzu KER mi řekla moje žena a ten nápad mě zaujal. Chtěl jsem se dozvědět něco, co by mi pomohlo dobře připravit naše děti na život. Dnes, po absolvování tohoto vzdělávání pro rodiče mě fascinuje, že je to vše postavené na základních principech lásky, úcty a důvěry. Vlastně nic složitého, jen to máme v sobě zažité úplně naopak. Každopádně, způsob výchovy, ke kterému mě vede KER mě nadchl.

...číst více

A. M. 2014

Jsem ráda, že jsme s manželem mohli KER absolvovat. Ano, bude to stát ještě úsilí, než se mi podaří vše uvést do života, ale jsem vděčna za každý krůček.  Ve skupině jsme zakoušeli důvěru, ale i humor. A lektorka?  Ta dokázala navodit příjemnou, přátelskou atmosféru. Má milý hlas i vystupování. Dokázala povzbudit a tzv. uzdravit, když se narazilo na zranění (např. při situaci ,,jsi jako moje matka“).

...číst více

Účastnice KER Prostějov 2014

Celá skupina našeho kurzu KER byla jedna báječná parta smiley. Oceňovala jsem úsilí při hledání řešení problémů vycházejících z reality, ale i při cvičných úkolech. Naučila jsem se více vcítit do situace dětí, přijímat je takové, jaké jsou, více je povzbuzovat.

...číst více

123

 

Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:

Poznámka:

povinné údaje

Televize Noe – Kulatý stůl

Reference rodičů

Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za zorganizování přednášky paní Kořenkové o nevhodném chování... ...více

Z e-mailu tatínka, 2016

Dobrý den, vážená paní Kořenková, nejprve bych Vám chtěla jménem celé naší rodinky popřát vše dobré... ...více

Květa H., Prostějov, 2015

BÁSEŇ O KER Je na čase a taky fér, zhodnotit tu ten můj KER. ...více

Magda Strejčková

Více referencí


O mně

Marcela Anežka KořenkováJiž jako dítě jsem zakoušela nesmírnou radost ze situací, ve kterých jsem mohla být prostředníkem smíru, tím, kdo pomáhá obnovit vztah, nacházet cestu k odpuštění si a snaží se vnést do situace pokoj. Dnes, coby matka tří dětí, ale také absolventka CMTF UP Olomouc, psychoterapeutka, facilitátorka, konzultantka v oblasti rodičovského a vztahového poradenství a lektorka vzdělávacích programů pro dospělé, mohu naplňovat tyto cíle i nadále a tak s upřímnou radostí sledovat, jak se obnovuje láska mezi rodiči a dětmi, láska v rodinách. ...číst více

Co nabízím
  • Lektorování vzdělávacího programu Efektivní rodičovství (KER) v podobě základních kurzů KER, tématicky nadstavbových kurzů a svépomocnou skupinu pro absolventy základních kurzů
  • Vztahové a rodičovské poradenství, případně psychoterapii
  • Přednášky a semináře na různá témata
  • Moderaci vašich (tiskových, odborných či mezinárodních) konferencí, seminářů
  • COPE – Creating Optimal Personal Experiences for Teens – zážitkově vedený výukový program určený mladým lidem základních a středních škol, kteří jeho prostřednictvím lépe poznávají sebe sama a učí se rozumět svým reakcím a volbám
Kalendář akcí

Kurz efektivního rodičovství – Olomouc

5.3.2019–30.4.2019

Přihlášky zde Setkání budou probíhat ve 2. patře v tzv. malém sále

Kurz efektivního rodičovství – Prostějov

24.9.2019–12.11.2019

Přihlášky na cprprostejov@ado.cz

[ ^ nahoru ^ ]